BOSCH VARMLUFTSPISTOL GHG 20-63 M/ACE CASE
Produktnummer: 10768
EAN: 3165140889452
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Varmluftpistol GHG 20-63 m/acc case
Kraftig, med temperaturregulering
"Svært allsidig med 50 °C-kjølefunksjon, 2 ekstra luftstrømhastigheter og digital finjustering av temperaturen.
Bemerkelsesverdig sterk 2000-watts motor som gjør at verktøyet raskt kommer opp i 650 °C
Økt sikkerhet med varmebeskyttelse: Varmeelementet slås automatisk av ved overoppheting av motoren"
"Svært allsidig med 50 °C-kjølefunksjon, 2 ekstra luftstrømhastigheter og digital finjustering av temperaturen.
Bemerkelsesverdig sterk 2000-watts motor som gjør at verktøyet raskt kommer opp i 650 °C
Økt sikkerhet med varmebeskyttelse: Varmeelementet slås automatisk av ved overoppheting av motoren"
Fordeler
- 50-600C trinnløs temp. 3 trinn vifte
- Flat bak-egnet for stående jobb
- Temperaturvern-2 dyser i koffert
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Bredde | 86 mm |
| Høyde | 201 mm |
| Lengde | 245 mm |
| Vurdert strømforbruk | 2000 W |
| Maskinvekt | 0.7 kg |
| Med temperaturvisning | Nei |
| Med temperaturkontroll | Ja |
| Luftvolum | 500 l/min |
| Luftstrømstyring | Trinn liste |
| NOBB Nummer | 53629834 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 1160 g |
| Forpakningslengde | 27.5 cm |
| Forpakningsbredde | 27.5 cm |
| Forpakningshøyde | 9.5 cm |
| Vekt | 1160 kg |
| Lengde | 27.5 mm |
| Bredde | 27.5 mm |
| Høyde | 9.5 mm |
| Volum | 7184 dm3 |
