BOSCH SPADEMEISEL SDS-P 40X250MM STD
Produktnummer: 10755
EAN: 3165140506496
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Spademeisel SDS-P 40X250mm STD
SDS plus-spademeiselen kan brukes til standardmeisling for ulike renoverings- og restaureringsarbeider
Bred skjærekant gir høyere materialfjerningshastighet i murverk og mørtel
Bred skjærekant gir høyere materialfjerningshastighet i murverk og mørtel
Fordeler
- SDS- Plus
- Lang levetid
| NOBB Nummer | 43832422 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 320 g |
| Forpakningslengde | 34.5 cm |
| Forpakningsbredde | 4.2 cm |
| Forpakningshøyde | 2 cm |
| Vekt | 320 kg |
| Lengde | 34.5 mm |
| Bredde | 4.2 mm |
| Høyde | 2 mm |
| Volum | 290 dm3 |
