Bosch SDS plus-7X 10x50/115
Produktnummer: 10754
EAN: 3165140844499
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
HAMMERBOR HPP SDS+ BOSCHRABATGRUPPE: N4A
Fordeler
- 4 skjærs hode
- Full carbidehode
- Hurtig
- Lang levetid
- SDS Plus
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Egnet for betong | Ja |
| Total lengde | 115 mm |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Festesystem | SDS-plus liste |
| Egnet for jernfrie metaller | Nei |
| Egnet for stein | Ja |
| Egnet for glass | Nei |
| Diameter bor | 10 mm |
| NOBB Nummer | 51680875 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 59 g |
| Forpakningslengde | 20.8 cm |
| Forpakningsbredde | 4.5 cm |
| Forpakningshøyde | 1.7 cm |
