BOSCH SAGBLAD AIZ 32 BSPC HCS HARDWOOD 50MM
Produktnummer: 12530
EAN: 3165140785051
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Sagblad AIZ32BSPC L:50mm hardwood HCS
Starlock AIZ 32 BSPC-bladet gir rene kutt i hardt treverk. Den tredimensjonale japanske tannkonfigurasjonen består av skarpe, slipte tenner perfekt for skjæring uten riving. Denne tannordningen reduserer varmeutvikling for svært rene kutt uten riving eller brenning. Det har et robust festesystem som reduserer ustødigheter og gir nøyaktighet takket være direkte kraftoverføring. Dette produktet er beregnet på dykkutt i hardt treverk, på å skjære utsparinger i møbelemner og på saging av trepaneler. Dette produktet kan brukes med alle Starlock-, Starlock Plus- og Starlock Max-elektroverktøy samt vanlige multiverktøy.
Fordeler
- Starlock
- Hardt Treverk
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Total lengde | 50 mm |
| Egnet for rustfritt stål | Nei |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Egnet for stål | Nei |
| Egnet for keramikk | Nei |
| Egnet for treverk | Ja |
| Egnet for jernfrie metaller | Nei |
| NOBB Nummer | 48346094 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 30 g |
| Forpakningslengde | 17.8 cm |
| Forpakningsbredde | 9 cm |
| Forpakningshøyde | 0.7 cm |
| Vekt | 30 kg |
| Lengde | 17.8 mm |
| Bredde | 9 mm |
| Høyde | 0.7 mm |
| Volum | 112 dm3 |
