BOSCH INDUSTRISTØVSUGER GAS 12-25 PL
Produktnummer: 10737
EAN: 3165140926072
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Industristøvsuger GAS 12-25 PL
Våt/tørr-suger i støvklasse L. Beholdervolum på 25 l. Kraftig motor på 1250 W. 65 l/s luftstrøm og 200 mbar vacuum. Semi-autoamtisk filter rengjøring. Click & Clean interface. Integrert uttak for autstartfunksjon.
Fordeler
- Godkjent for klasse L
- Egnet for tørr- og våtsuging
- Sterke motor på 1250 W
- Halvautomatisk filterrengjøring
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Antall sugemotorer | 1 stk |
| Luftmengde pr. sugemotor | 65 l/s |
| Vurdert strømforbruk | 1250 W |
| Nettoinnhold støv/avfall | 21 l |
| Nettoinnhold vann | 15 l |
| Støvposebruk | Valgfri liste |
| Beholdervolum | 25 l |
| Maks undertrykk | 200 mbar |
| Lengde sugeslange | 3 m |
| Maskinvekt | 9 kg |
| Støvklasse i henhold til IEC / EN 60335-2-69 | L liste |
| Dybde | 483 mm |
| Bredde | 380 mm |
| Høyde | 453 mm |
| Innkoblingsautomatikk elektroverktøy | Ja |
| Med automatisk filterrengjøring | Nei |
| NOBB Nummer | 60650487 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 12430 g |
| Forpakningslengde | 59.7 cm |
| Forpakningsbredde | 48 cm |
| Forpakningshøyde | 39.5 cm |
| Vekt | 12430 kg |
| Lengde | 59.7 mm |
| Bredde | 48 mm |
| Høyde | 39.5 mm |
| Volum | 113191 dm3 |
