Bosch Hammerbor X5L Ø14x150/215 mm
Produktnummer: 10839
EAN: 3165140522199
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
HAMMERBOR HPP SDS+ BOSCHRABATGRUPPE: N4A
Fordeler
- Hurtig borring
- Tåler hard betong
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Total lengde | 215 mm |
| Festesystem | SDS-plus liste |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Egnet for betong | Ja |
| Egnet for jernfrie metaller | Nei |
| Egnet for stein | Ja |
| Egnet for glass | Nei |
| Diameter bor | 14 mm |
| NOBB Nummer | 42287586 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 135 g |
| Forpakningslengde | 30.5 cm |
| Forpakningsbredde | 4 cm |
| Forpakningshøyde | 1 cm |
