BOSCH HAMMERBOR SDS P-5 17X200 MM
Produktnummer: 10856
EAN: 3165140027991
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Hammerbor SDS P-5 17X200mm
SDS plus-5-boret sørger for enkel boring - Kompatibelt med slaghammere med SDS plus-holder. Passer til alle SDS plus-borhammere
Fordeler
- Lang levetid
- Hurtig boring
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Total lengde | 200 mm |
| Festesystem | SDS-plus liste |
| Med senterbor | Nei |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Egnet for stål | Nei |
| Egnet for betong | Ja |
| Egnet for st\u00F8pejern | Nei |
| Egnet for treverk | Nei |
| Egnet for jernfrie metaller | Nei |
| Egnet for stein | Nei |
| Egnet for glass | Nei |
| Diameter bor | 17 mm |
| NOBB Nummer | 21446505 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 167 g |
| Forpakningslengde | 30.5 cm |
| Forpakningsbredde | 2.8 cm |
| Forpakningshøyde | 1.7 cm |
| Vekt | 167 kg |
| Lengde | 30.5 mm |
| Bredde | 2.8 mm |
| Høyde | 1.7 mm |
| Volum | 145 dm3 |
