BOSCH HAMMERBOR PLUS-7X 10X165MM
Produktnummer: 10726
EAN: 4059952531700
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Expert SDS plus-7X hammerbor 10 x 100 x 165 mm
Høy slitestyrke ved boring i armert betong - Med Bosch Carbide Technology og helt hardmetallhode varer Expert SDS plus-7X mye lenger enn vanlige hammerbor. Det slår seg effektivt gjennom armeringsjern, slik at du ikke trenger å stoppe opp for å rejustere verktøyet eller bytte bor når du treffer på stål. Passer til alle SDS plus-borhammere.
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Med senterbor | Nei |
| Egnet for st\u00F8pejern | Nei |
| Med hurtiglås | Ja |
| Egnet for stål | Nei |
| Egnet for treverk | Nei |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Egnet for stein | Ja |
| Egnet for jernfrie metaller | Nei |
| Egnet for rustfritt stål | Nei |
| Egnet for betong | Ja |
| Egnet for glass | Nei |
| Egnet for keramikk | Nei |
| Med kjølekanal | Nei |
| Egnet for omboring | Ja |
| Egnet for fliser | Nei |
| Spiralbor | Ja |
| Tange med flat ende | Nei |
| Dobbelsidet borkrone | Ja |
| Diameter bor | 10 mm |
| Antall skjæreblader | 4 stk |
| Total lengde | 165 mm |
| Kuttelengde | 100 mm |
| Festesystem | SDS-plus liste |
| Skaftform | Sylindrisk liste |
| Skjæreretning | Høyre liste |
| Skjæremateriale | Hardmetall liste |
| NOBB Nummer | 57792885 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 86 g |
| Forpakningslengde | 19 cm |
| Forpakningsbredde | 4.2 cm |
| Forpakningshøyde | 1.7 cm |
