BOSCH FUGEMEISEL SDS-PLUS 6,5X200MM
Produktnummer: 12545
EAN: 3165140790505
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Fugemeisel SDS-PLUS 6,5X200mm
Utviklet for fjerning av mørtel - Ved renovering av murvegger er det viktig å fjerne gammel mørtel uten å skade mursteinene. Vi har utviklet PRO SDS plus Mortar Raking meisel for å gi deg en nøyaktig, enkel og effektiv meisel til å rake ut mørtel mellom mursteinene. PRO SDS plus Mortar Raking er laget for bygningsrenovatører som trenger å fjerne mørtel mellom mursteinene med presisjon. Meiselen har et flatt blad som sikrer at du effektivt kan skrape av overflødig materiale uten at det setter seg fast i mørtelfugene. Spissen er utformet for å bryte mørtelen uten problemer og gi deg god kontroll over meiselen. Passer til alle SDS plus-borhammere
Fordeler
- Til fjerning av mørtel mellom mursteiner
- SDS- Plus
- Lang levetid
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Total lengde | 200 mm |
| Festesystem | SDS-plus liste |
| Med senterbor | Nei |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Egnet for stål | Nei |
| Egnet for betong | Ja |
| Egnet for st\u00F8pejern | Nei |
| Egnet for treverk | Nei |
| Egnet for jernfrie metaller | Nei |
| Egnet for stein | Nei |
| Egnet for glass | Nei |
| Dobbelsidet borkrone | Nei |
| NOBB Nummer | 49536253 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 220 g |
| Forpakningslengde | 29.5 cm |
| Forpakningsbredde | 2.8 cm |
| Forpakningshøyde | 1.8 cm |
| Vekt | 220 kg |
| Lengde | 29.5 mm |
| Bredde | 2.8 mm |
| Høyde | 1.8 mm |
| Volum | 149 dm3 |
