BOSCH FLISEMEISEL 40X260 MM SDS-PLUS
Produktnummer: 10722
EAN: 3165140328012
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Flisemeisel SDS-PLUS
SDS plus-flismeiselen gir ren og rask fjerning av vegg- og gulvfliser. Den selvkvessende og flate utformingen og den vinklede skjærekanten gir ypperlig plassering for arbeid i små fuger og for enkel tilgang til området under flisene for effektiv fjerning uten at de går i stykker. Den er kompatibel med et SDS-plus-meiseltilbehør, eller den kan brukes direkte i SDS plus-hammere med en rotasjonsstopp.
SDS plus-flismeiselen har en vinklet skjærekant og en selvkvessende utforming som gir lang levetid med 30 % høyere materialfjerningshastighet enn standard meisler.
Samlet lengde mm 260
Meiselskjær mm 40
SDS plus-flismeiselen har en vinklet skjærekant og en selvkvessende utforming som gir lang levetid med 30 % høyere materialfjerningshastighet enn standard meisler.
Samlet lengde mm 260
Meiselskjær mm 40
Fordeler
- 30 % høyere materialfjerningshastighet
- 15 % høyere materialfjerningshastighet
- Lang levetid
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 325 g |
| Forpakningslengde | 35.5 cm |
| Forpakningsbredde | 4 cm |
| Forpakningshøyde | 1.5 cm |
| Vekt | 325 kg |
| Lengde | 35.5 mm |
| Bredde | 4 mm |
| Høyde | 1.5 mm |
| Volum | 213 dm3 |
| NOBB Nummer | 24928889 |
