BOSCH FLATMEISEL SDS-P 20X140 MM
Produktnummer: 10721
EAN: 3165140608404
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Flatmeisel SDS-P 20X140mm
Utviklet for meisling av betong - Vi har laget PRO SDS plus-4C flatmeisel for håndverkere som må utføre rivnings- og justeringsarbeid i betong og murstein. Meiselen har en flat skjærekant som sikrer langvarig ytelse. Den flate utformingen av PRO SDS plus-4C sikrer at meiselen hjelper deg med å bryte opp betong og murverk effektivt - gang på gang. Passer til alle SDS plus-borhammere
Fordeler
- SDS- Plus
- Lang levetid
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 100 g |
| Forpakningslengde | 23.5 cm |
| Forpakningsbredde | 4.3 cm |
| Forpakningshøyde | 23.5 cm |
| Vekt | 100 kg |
| Lengde | 23.5 mm |
| Bredde | 4.3 mm |
| Høyde | 23.5 mm |
| Volum | 2375 dm3 |
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Egnet for betong | Ja |
| Total lengde | 140 mm |
| Egnet for treverk | Nei |
| Egnet for stål | Nei |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Egnet for st\u00F8pejern | Nei |
| Festesystem | SDS-plus liste |
| Med senterbor | Nei |
| Egnet for jernfrie metaller | Nei |
| Egnet for stein | Nei |
| Egnet for glass | Nei |
| Dobbelsidet borkrone | Nei |
| NOBB Nummer | 44039338 |
