BOSCH BITSSETT 32 DELER PRO
Produktnummer: 10273
EAN: 3165140761734
Bitssett 32 deler pro
Skrutrekkerbits settet med 32 deler er et godt valg til generell bruk. Settet inneholder ulike skrutrekkerbits og leveres i en liten og kompakt boks med gjennomsiktig lokk, som passer i et belte for enkel tilgang. Bitsene er også fargekodet for rask oversikt og for å finne riktig bitstype. Det har et 1/4" utvendig sekskantskaft og er beregnet på generell skruing med skrutrekkere og driller.
Skrutrekkerbits settet leveres i en praktisk og robust oppbevaringsboks, noe som gir god oversikt over innholdet samt trygg oppbevaring og transport.
Skrutrekkerbits settet leveres i en praktisk og robust oppbevaringsboks, noe som gir god oversikt over innholdet samt trygg oppbevaring og transport.
Fordeler
- Extra hard skrutrekkerbits (32-deler)
- Leveres i liten og kompakt boks
- Fargekodet for enkel oversikt
- Et godt valg til generell bruk
- Lengde: 25 mm
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Emballasje | Plastboks liste |
| Antall bits totalt | 32 stk |
| Antall bits PH | 4 stk |
| Antall bits PZ | 4 stk |
| Antall bits Torx | 8 stk |
| Antall bits spor | 4 stk |
| Antall bits innvendig sekskant | 8 stk |
| Med magnetholder | Ja |
| Med bit skralle | Nei |
| Med håndtak | Nei |
| NOBB Nummer | 47489116 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 265 g |
| Forpakningslengde | 10.7 cm |
| Forpakningsbredde | 7 cm |
| Forpakningshøyde | 4.4 cm |
| Vekt | 265 kg |
| Lengde | 10.7 mm |
| Bredde | 7 mm |
| Høyde | 4.4 mm |
| Volum | 330 dm3 |
