Bosch Betongbor 3,5x40 mm
Produktnummer: 11085
EAN: 3165140045605
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
SLAGBOR M/SYLINDRISK TANGE BOSCHRABATGRUPPE: N4E
Fordeler
- Murverk,kalksandstein
- Slagbormaskiner
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Total lengde | 75 mm |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Egnet for stål | Nei |
| Egnet for betong | Nei |
| Egnet for st\u00F8pejern | Nei |
| Egnet for treverk | Nei |
| Egnet for jernfrie metaller | Nei |
| Egnet for stein | Nei |
| Egnet for glass | Nei |
| Diameter bor | 3.5 mm |
| Dobbelsidet borkrone | Ja |
| NOBB Nummer | 21450028 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 5 g |
| Forpakningslengde | 14.5 cm |
| Forpakningsbredde | 4 cm |
| Forpakningshøyde | 0.4 cm |
