BOSCH BAJONETTSAGBLAD S1243HM FOR MURSTEIN
Produktnummer: 10711
EAN: 4059952535074
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Bajonettsagblad s1243hm murstein
Høy slitestyrke ved skjæring i hul murstein - Bosch Expert Hollow Brick-bajonettsagbladet med Bosch Carbide Technology er designet spesifikt for skjæring i hule mursteiner - en oppgave der de tradisjonelle bajonettsagbladene i bimetall må gi tapt. Den brede basen og det tykke materialet sikrer stabilitet for presise kutt, samtidig som de loddede hardmetalltennene er robuste nok til å kunne skjære i murstein dagen lang. Passer til alle bajonettsager med S-tange (også kalt demoleringssager).
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Total lengde | 300 mm |
| Egnet for treverk | Nei |
| Egnet for stål | Nei |
| Egnet for rustfritt stål | Nei |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Hardmetallutførelse | Ja |
| Antall tenner per tomme | 2 stk |
| Egnet for jernfrie metaller | Ja |
| Skjærelengde | 250 mm |
| Egnet for skum | Nei |
| Med fortanning | 12.7 mm |
| NOBB Nummer | 57795360 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 122 g |
| Forpakningslengde | 34 cm |
| Forpakningsbredde | 6.5 cm |
| Forpakningshøyde | 0.5 cm |
