BOSCH BAJONETTSAGBLAD S1226BEF METAL A 5
Produktnummer: 10710
EAN: 3165140451901
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
BAJONETTSAGBL S1226BEF METALL A5
Presise og jevne kutt - S 1226 BEF Heavy for Metal-bajonettsagbladet gir nøyaktige og jevne, rette kutt i metall. Den vide basen (25 mm) kombinert med høy materialtykkelse (1,1 mm) gir mulighet for nøyaktige kutt. I tillegg går arbeidet lett takket være bladets 2x2-tanngeometri med kort tannavstand. BIM-bladet (bimetall) er utformet for å kutte stålmaterialer. Dette bajonettsagbladet har kort tannavstand (1,4 + 1,8 mm) og kutter stålrør og profiler med en veggtykkelse på 3 mm til 8 mm. Det har lang lengde på 300 mm, noe som gir en skjærekapasitet på opptil 250 mm. Til bruk med bajonettsager med 1/2" universelle skaftsystemer Passer til alle bajonettsager med S-skaft
Fordeler
- Heavy for Metal
- Middels tykke plater 3-8mm. Rør -<250mm
- Inneholder 5 stk blader
- Bimetall
- Skjærekapasitet opptil 250mm
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Total lengde | 300 mm |
| Egnet for treverk | Nei |
| Egnet for stål | Ja |
| Egnet for rustfritt stål | Nei |
| Egnet for kunststoff | Nei |
| Hardmetallutførelse | Ja |
| Antall tenner per tomme | 18 stk |
| Egnet for jernfrie metaller | Nei |
| NOBB Nummer | 31149321 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 311 g |
| Forpakningslengde | 36.5 cm |
| Forpakningsbredde | 5.5 cm |
| Forpakningshøyde | 0.8 cm |
