Battipav Vannsag Vip 290 IT
Produktnummer: 10704
EAN: 8021410008556
Lagerbeholdning:
inkl. mva.
Vannsag VIP 290 1000W
Elektrisk flisesag for rett og 45 grader kutt for keramikk og porcellanto fliser.
Lett og kompakt, utstyrt med overhengende motor montert på bro som kan tiltes i 45 grader.
Foldbare ben.
Leveres komplett med vannpumpe og diamantblad.
Sidebord er ikke inkludert.
Lett og kompakt, utstyrt med overhengende motor montert på bro som kan tiltes i 45 grader.
Foldbare ben.
Leveres komplett med vannpumpe og diamantblad.
Sidebord er ikke inkludert.
Fordeler
- Presis kapping
- Reduserer stov ved bruk av vann
- Egnet til fliser
| NOBB Nummer | 25424219 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | 1 |
| Forpakningsvekt | 39000 g |
| Forpakningslengde | 45 cm |
| Forpakningsbredde | 130 cm |
| Forpakningshøyde | 85 cm |
| Vekt | 39000 kg |
| Lengde | 45 mm |
| Bredde | 130 mm |
| Høyde | 85 mm |
| Volum | 497250 dm3 |
