Tvinge 420SH. Tvinge med vrihåndtak i plast med galvanisert skinne. Forzinket spindel med plastbelagt bevegelig trykksko. Spesialdesignet behagelig håndtak i plast. Rustbeskyttet.
Fordeler
- Vrihåndtak i plast
- er rustbeskyttet
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Total lengde | 600 mm |
| NOBB Nummer | 53548036 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 3323 g |
| Forpakningslengde | 71.5 cm |
| Forpakningsbredde | 20 cm |
| Forpakningshøyde | 5 cm |
