Profesjonelt sirkelsagblad med hårdmetalltenner for radialsager, gjæringssager etc. Produsert av herdet, kaldvalset stål. Tannvinkel 0° for kapping av alle trematerialer. Med slisser som tillater bladet å ekspandere under sagingen.
Fordeler
- sirkelsagblad med hårdmetalltenner
| Produktegenskaper | |
|---|---|
| Egnet for treverk | Ja |
| Sagblad diameter | 216 mm |
| Antall tenner | 24 stk |
| NOBB Nummer | 48382252 |
| Generelt | |
|---|---|
| Antall | 1 |
| Enhet | STK |
| Forpakningsvekt | 600 g |
| Forpakningslengde | 33.5 cm |
| Forpakningsbredde | 30.7 cm |
| Forpakningshøyde | 1 cm |
